Przedszkole Ptasie Radio

Dziecko czuje się jak w domu

Ptasie Radio to wyjątkowe miejsce, w którym możesz mieć pewność, że Twoje dziecko znajduje się pod dobrą opieką!

Ciepła, rodzinna atmosfera pomoże mu szybko przyzwyczaić się do nowego otoczenia.

Wykwalifikowana kadra

Edukacja na najwyższym poziomie

Gwarantujemy dzieciom wszechstronną edukację oraz dbamy o ich rozwój, skupiając się na indywidualnych potrzebach.

Organizujemy zajęcia muzyczno- ruchowe, plastyczne, taniec, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, angielski. Uczęszczając do naszego przedszkola, dzieci są świetnie przygotowane do pójścia do szkoły.

Zabawa i nauka

Nauka przez zabawę

Ciekawe, angażujące zajęcia sprawiają, że dziecko z przyjemnością chodzi do przedszkola!

Jego budynek znajduje się w sąsiedztwie dużego parku i placu zabaw, by dzieci przebywały również na świeżym powietrzu.